Dyrektor szkoły: Małgorzata Michalska
zastępca dyrektora: Małgorzata Laśkiewicz
kierownik świetlicy: Monika Kucharska
pedagog szkolny: Grażyna Szelenbaum
psycholog: Jacek Krukowski
Terapia pedagogiczna: Edyta Kwak
nauczyciel bibliotekarz: Iwona Dąbska-Kluska
Logopeda: Agata Szewczyk

Wychowawcy klas r.szk. 2020/2021
0b   Ewa Baranowska
0a   Renata Małż
  Szkoła Podstawowa:
1a    Krystyna Wyszyńska 4a   Honorata Turczyn
1b    Katarzyna Kwiatkowska 4b   Łukasz Zieliński
1c   Olga Flis 5a   Anna Nejman
2a  Justyna Burzyńska 6a   Monika Jakubowska
2b   Aneta Gąsior 6b   Maciej Kosmol
2c   Iwona Gałuszka 7a   Beata Jadam
3a   Monika Kędziora 7b   Aleksandra Łopuszyńska
3b   Magdalena Dybowska 8a   Agnieszka Kryk
3c   Katarzyna Mielcarz   
  Liceum Ogólnokształcące:
1a   Lidia Pachuta
2g   Małgorzata Chodowiec
2p   Irmina Robak

język polski
nauczyciele: Monika Jakubowska, Aleksandra Łopuszyńska, Lidia Pachuta
wymagania edukacyjne:
kl.4 | kl.5 | kl.6 | kl.7 | kl.8 | kl.1 LO | kl.2P LO | kl.2G LO |
matematyka
nauczyciele: Anna Jankowska-Górecka, Agnieszka Kryk, Piotr Szafrański
wymagania edukacyjne:
matematyka | kl.4 | kl.5 | kl.6 | kl.8 | kl.1LO| kl.1LO pl.wyn.| kl.2P| kl.2G|
język angielski
nauczyciele: Julitta Biały, Małgorzata Chodowiec, Magdalena Górka, Anna Kanak, Małgorzata Laśkiewicz, Anna Nejman, Honorata Turczyn
wymagania edukacyjne:
kl.0 | kl.1-3 | kl.4 | kl.5 | kl.6 | kl.6 | kl.6 i 7 | kl.7 | kl.8 | kl.1LO A2 | kl.1LO B1 | kl.2LO B1 | kl.2LO B2 |
język hiszpański
nauczyciele: Iwona Kaszubska, Czesława Zawojska-Gontar
wymagania edukacyjne:
kl.7 | kl.8 | kl. 1 LO
język niemiecki
nauczyciel: Jacek Seliga
wymagania edukacyjne:
kl.4 | kl.7 | kl.8 | kl.1G | kl.1P
historia
nauczyciel: Małgorzata Olek
wymagania edukacyjne:
kl.4 | kl.5 | kl.6 | kl.7 | kl.8 | kl.1 LO | kl.2P LO | kl.2G LO |
fizyka
nauczyciel: Agnieszka Bójko
wymagania edukacyjne:
kl.1P | Szkoła Podstawowa
chemia
nauczyciel: Małgorzata Wenus
wymagania edukacyjne:
kl.7 | kl.8 | kl.1P 2P | kl.1P 2P | kl.1LO wym.edu. | kl.2LO wym.edu.
przyroda i biologia
nauczyciel:Beata Jadam
wymagania edukacyjne:
przyroda i biologia | kl.4 | kl.5 | kl.6 | kl.7 | kl.8 | kl.1P LO | kl.2P LO
geografia
nauczyciel: Irmina Robak
wymagania edukacyjne:
kl.5 | kl.6 | kl.7 | kl.8 | kl.1LO | kl.2P LO cz.1 | kl.2P LO cz.2 | kl.2G LO cz.1 | kl.2G LO cz.2 |
plastyka i muzyka
nauczyciel: Katarzyna Ciszewska
wymagania edukacyjne:
plastyka | muzyka | plastyka LO
religia
nauczyciele: Agnieszka Bąk, ks. Janusz Kapusta, ks. Paweł Paliga
wymagania edukacyjne:
kl. 1 | kl. 1 plan wyn. | kl. 2 | kl. 2 plan wyn. | kl. 5 | kl. 5 plan wyn. | kl. 7 | kl. 7 plan wyn.
etyka
nauczyciel: Piotr Ławrowski
wymagania edukacyjne:

wiedza o społeczeństwie
nauczyciele: Halina Berłowska, Małgorzata Olek
wymagania edukacyjne:
wymagania kl. 8 | rozkład materiału kl. 8 | kl. 1LO | kl. 2LO |
przedsiębiorczość
nauczyciel: Halina Berłowska
wymagania edukacyjne:
kl. 2G
wychowanie do życia w rodzinie
nauczyciel: Beata Jadam
wymagania edukacyjne:
kl.4 | kl.5 | kl.6 | kl.7 | kl.8 | kl.1P LO | kl.2P LO | kl.2G LO |
technika
nauczyciel: Małgorzata Bednarczyk
wymagania edukacyjne:
zaj.techniczne,
informatyka
nauczyciele: Małgorzata Bednarczyk, Piotr Szafrański
wymagania edukacyjne:
informatyka
edukacja dla bezpieczeństwa
nauczyciel: Łukasz Zieliński
wymagania edukacyjne:
wychowanie fizyczne
nauczyciele: Maciej Kosmol, Marcin Matuszewski, Kamil Musialiński, Krzysztof Rychlewski, Łukasz Zieliński
wymagania edukacyjne:
wychowanie fizyczne
edukacja przedszkolna
nauczyciele: Ewa Baranowska, Renata Małż, Maria Stepaniuk
wymagania edukacyjne:
nauczanie wczesnoszkolne: klasy 1
nauczyciele: Olga Flis, Katarzyna Kwiatkowska, Krystyna Wyszyńska
wymagania edukacyjne dla klas 1
nauczanie wczesnoszkolne: klasy 2
nauczyciele: Grażyna Bender, Justyna Burzyńska, Patrycja Dłużniak, Iwona Gałuszka
wymagania edukacyjne dla klas 2
nauczanie wczesnoszkolne: klasy 3
nauczyciele: Magdalena Dybowska, Monika Kędziora, Katarzyna Mielcarz
wymagania edukacyjne dla klas 3
taniec i rytmika
nauczyciel: Vlasta Traczyk

świetlica
wychowawczynie świetlicy: Izabela Bartosiewicz, Marta Cupriak, Grażyna Czubak, Patrycja Dłużniak, Krystyna Dudek, Ewa Kotarska–Pogorzelska, Maria Stępniak,

nauczyciele wspomagający
Agnieszka Fruba, Sławomir Gajda, Wiesława Kaczorowska, Katarzyna Klimaszewska, Marta Martinez, Marta Niegrzybowska, Justyna Wróbel-Alikowska